"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Хитрино с победа у дома над Бенковски (Бяла)

В Хитрино едноименният отбор най-сетне се поздрави с успех. Непостоянните игри на тима в няколко поредни кръга разочароваха голяма част от привържениците. Мачът с последния в класирането Бенковски (Бяла) се очакваше с вълнение. Категоричната победа с 3:0 върна надеждата на мнозина за по-добро класиране в първенството. Още в началото Хитрино взе инициативата и прибра гостите в тяхното игрално поле. Въпреки игровото си предимство обаче до края на полувремето гол не падна.

В началото на втората част Ивелин Василев реализира за 1:0. Десетина минути след това Мартин Иванов удвои преднината на домакините. В края на мача Живко Парашкевов оформи крайното 3:0. Победата зарадва най-верните фенове на Хитрино, но играта на футболистите не е тази, която те са свикнали да наблюдават преди години. Десетото място в класирането не приляга на тима, който в предишни първенства бе сред водещите в Североизточната Трета лига.