Боби Цонев на пейката при нова загуба на Интер (видео)

В първи мач от 17-ия кръг на хърватското първенство Славен Белупо безпроблемно победи Интер (Запрешич) с 3:0. Борислав Цонев беше на резервната скамейка за гостите, но не се появи в игра, а отборът му допусна четвърто поредно поражение и е на дъното в таблицата.

Резултата откри Кристиан Новак в 15-ата минута, а десетина по-късно Иван Кръстанович удвои от дузпа. След почивката Божо Микулич заби трети гол за домакините.

Славен Белупо остана на 7-о място в класирането с 18 точки, но вече в 4 поредни мача няма загуба и се отдалечи от зоната на изпадащите. Интер пък е последен с 11 точки, колкото има новакът Вараждин.