Иво Харизанов: Малшанс!

Футболистът на Локомотив (Горна Оряховица) Иво Харизанов е на мнение, че тимът му е нямал късмет в днешната среща със Септември (София), загубена в добавеното време с 0:1.

Малшанс накрая, но като цяло отборът игра по-добре през първото полувреме. През второто играта се изравни. Момчетата се раздадоха. Можехме да отбележим гол преди тях, но така се случи. За мен не е липса на концентрация, а малшанс. ЦСКА 1948 ни вкараха гол минута преди края, днес пак. Колективна грешка. Трябва да вдигаме главите, защото нищо не е свършило. В отбора има голям колектив и трябва да излезем за победа. Гледаме към третото място, но има много мачове до края на първенството. Има един цял полусезон.