Спартак (Варна) продължава да затъва

Отборът на Кариана (Ерден) победи с 2:1 като гост Спартак (Варна) в мач от 17-ия кръг на Втора лига. Гостите поведоха с 2:0 до 25-ата минута. Евгени Игнатов и Реджеб Халил бяха точни за тима от Северозападна България. В 30-ата минута Иван Пенев намали за “соколите”, но до края на мача домакините не успяха да стигнат до изравняване. Така Кариана спря негативната си серия от четири мача без победа.

В класирането Кариана вече е на девето място с актив от 23 точки, докато Спартак остава в опасната зона с девет точки, след като записа пета поредна загуба.

Спартак (Вн) – Кариана 1:2 (1:2)