Уникални кадри от съблекалнята на Барса след 0:4 срещу Ливърпул (видео)

Мачът Ливърпул - Барселона (4:0) от полуфиналите на Шампионската лига ще се помни още дълго от футболните фенове, а в Twitter се появиха и кадри от съблекалнята на каталунците след края на злощастния за тях реванш на “Анфийлд”. Видеото е документалната поредица Matchday, посветена на най-важните моменти от миналия сезон на Барселона.
То е с времетраене под една минута, но обрисува достатъчно добре картината в съблекалнята на “лос кулес”, след като за втора поредна година играчите на Ернесто Валверде бяха елиминирани след пропилян аванс от три гола след първата среща на “Камп Ноу”. Съвсем логично Лионел Меси и съотборниците му са в меко казано минорно настроение.
Интересно е и държанието на Жорди Алба на полувремето на мача, когато Барса губи само с 0:1 в резултата.