Ще излезе ли Левски от кризата срещу Берое - отговорът от Николай Костов

Шедьовър от Португалия (видео)

Фантастичен гол отбеляза нападателят на Порто Зе Луиш във вратата на Пасош де Ферейра в мача между двата тима от 12-ия кръг на португалската Примейра Лига. “Драконите” от Порто надиграха гостите си с 2:0, а Зе Луиш, който се появи в игра от пейката в края на първото полувреме, сътвори истински шедьовър в 77-ата минута, оформяйки крайния резултат.
28-годишният нападател от Кабо Верде овладя топката на гърди с гръб към противниковата врата след пас на Алекс Телес и със страхотен акробатичен удар опъна мрежата зад стража на Ферейра.

Порто е втори в класирането с 31 точки, а лидер е Бенфика с 2 точки повече. Пасош де Ферейра се намира на предпоследното 17-о място със скромните 8 точки.