Уотфорд не успя да вкара гол пред погледа на новия си мениджър

Уотфорд завърши 0:0 в домакинството си на Кристъл Палас в първия мач, след като клубът уволни Кике Санчес Флорес. Новият мениджър Найджъл Пиърсън бе представен на феновете, но не води тима в днешния двубой. Хейдън Мълинс ръководи отбора, а Пиърсън ще дебютира с гостуване на Ливърпул след седмица.

Първото полувреме не се отличи с нещо за отбелязване, като и двата отбора не стигнаха до точен удар към вратата. Уотфорд заигра малко по-добре след почивката, а най-добрата ситуация бе пропусната от Деулофеу.

Звездата на гостите Вилфрид Заха имаше тежък следобед, тъй като защитата на съперника го опазни, но играеше твърдо срещу него, което го изнерви и той се отличи с жълт картон.

Уотфорд е без домакинска победа от началото на сезона и има само девет отбелязани гола в първенството.

УОТФОРД - КРИСТЪЛ ПАЛАС 0:0