Френската лига наказа тежко Сент Етиен заради пиротехническото шоу срещу ПСЖ

Отборът на Сент Етиен ще играе следващите си мачове от първенството при закрити врата, обяви Френската футболна лига. Причина за наказанието, което към момента е безсрочно, е масираното използване на пиротехнически средства от страна на феновете при домакинското поражение с 0:4 от Пари Сен Жермен през уикенда.

Пиротехническото шоу на запалянковците започна в самия край на мача, когато Килиан Мбапе вкара четвъртия гол в мача, но бе толкова голямо, че главният съдия на двубоя бе принуден да свири край на срещата в 90-ата минута и да не дава никакво продължение.