Без победител между Анже и Ница

Отборите на Анже и Ница не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду си от 20-ия кръг на Лига 1. Двубоят на "Стад Раймон Копа" приключи при резултат 1:1.

И двата гола в мача паднаха през първата част. Домакините поведоха в 37-ата минута след страхотна атака на скорост. Сада Тиуб направи двойно подаване с Томас Мангани, който го изведе на стрелкова позиция и сенегалецът не сгреши за 1:0.

В самия край на полувремето гостите получиха дузпа за изблъскване в гръб срещу Игнатиус Ганаго и Вилан Сиприен отбеляза от бялата точка за 1:1.

Този резултат остана непроменен през втората част на двубоя и двата тима поделиха по точка. Така Анже се намира на 8-ото място в класирането с 29 точки. Ница е само с точка по-малко на 11-ата позиция в таблицата.