Норич усети вкуса на победата в мач с два червени картона (видео)

Норич записа първа победа след серия от девет мача без успех. Теему Пуки донесе победата на "канарчетата". Той се разписа в 33-ата минута от дузпа, а тимът му спечели с 1:0 срещу Борнемут. Норич остана на последното място, но гледа малко по-оптимистично след тези три точки.

Единственият гол в мача дойде, след като Стив Кук се хвърли и изби топката с ръка като вратар след удар на Дуда. Той предотврати попадението първоначално, но това му коства червен картон, а Пуки реализира отсъдената дузпа. Норич също завърши с човек по-малко, след като Бен Годфри бе изгонен в 76-ата минута.

Драматични моменти имаше към края на мача, като двамата вратари се изявиха. Рамсдейл отрази удари на Пуки и Буендиа, а Тим Крул се справи с удар с глава на Нейтън Аке.

НОРИЧ - БОРНЕМУТ 1:0