Феновете на Манчестър Юнайтед с протест срещу собствениците след домакинска загуба от Бърнли

Манчестър Юнайтед допусна изненадваща загуба с 0:2 у дома от Бърнли в 24-ия кръг на Висшата лига. Поражението е второ поредно за "червените" дяволи" в шампионата след загубата в дербито с Ливърпул със същия резултат в неделя.

Крис Ууд и Джей Родригес реализираха головете за тима на Бърнли, който се изкачи на 13-о място с 30 точки.

Загубата остави Юнайтед на пета позиция, но нанесе удар по амбициите на тима за топ 4 и участие в Шампионска лига. Тимът на Оле Гунар Солскяер е на 6 точки от четвъртия Челси.

Поредната неудача на Манчестър Юнайтед разгневи феновете на отбора, които скандираха протестни рефрени срещу американските собственици на клуба.

Малко преди края на мача голяма част от привържениците започнаха да напускат трибуните на "Олд Трафорд", което се случва рядко на този стадион.