verea levski 2 2
Верея (Стара Загора) - Левски 2:0

1:0 Андонов (3)
2:0 Бенгюзов (29)

Отборът на Левски се сгромоляса на стадион "Трейс Арена"! "Сините" записаха първо поражение през този сезон, след като отстъпиха с 0:2 на Верея в мач от 4-ия кръг на Първа лига. Столичани не играха добре, но съдията Владимир Вълков и помощниците му също помогнаха за този резил на 26-кратните шампиони на България. Той и колегите му зачетоха първото попадение на домакините, дело на Георги Андонов в 3-ата минута, което бе от положение на засада, а в края на първата част бе отменен чист гол на Димитър Пиргов за 1:2.

ВЕРЕЯ: Георги Аргилашки, Здравко Илиев, Мирослав Енчев, Селим Бен Джемия, Костадин Слаев, Осман Балде, Венцислав Бенгюзов, Меди Фенуш, Елиаш да Силва, Илиян Йорданов, Георги Андонов