Манчестър Сити - Уотфорд 8:0
Манчестър Сити се развихри в домакинството срещу Уотфорд. “Гражданите” спечелиха с впечатляващото 8:0, като с хеттрик се отличи Бернардо Силва. Тимът на Пеп Гуардиола водеше с 5:0 след 18 минута, като първият гол падна още преди да е изтекла първата минута на срещата. Серхио Агуеро отбеляза само един гол и то дузпа, като на два пъти удари греда през първото полувреме. Аржентинецът пропусна 3-4 великолепни възможности да се разпише. Давид Силва, Марез, Отаменди и Де Бройне също се наредиха сред голмайсторите.

1:0 - Давид Силва (1)
2:0 - Агуеро (7-д)
3:0 - Марез (12)
4:0 - Бернардо Силва (15)
5:0 - Отаменди (18)
6:0 - Бернардо Силва (48)
7:0 - Бернардо Силва (60)
8:0 - Де Бройне (85)

МАН СИТИ: Едерсон, Уокър, Фернандиньо, Отаменди, Менди, Де Бройне, Родри, Д. Силва, Б. Силва, Марез, Агуеро

УОТФОРД: Фостър, Фемения, Доусън, Мариапа, Холебас, Капу, Фулкие, Клевърли, Дукуре, Хюз, Деулофеу